Eleman Temini

Eleman Temini

Eleman Temini

Temizlik sektöründe büyük mali yapıdaki firmalar, işi yıllardır iyi bilen sektörün her şeyini takip eden üst düzey yöneticiler ve müşteri ile çok uyumlu ilişkiler kurmanızı sağlayan pazarlama teknikleri sizleri bir yerlere getirebilir. Fakat İşini büyük iş ahlakı, bir özveri, profesyonel bir çalışmanın yanı sıra iş güvenliği kurallarına uygun, bilinçli ve müşteri ile çözüme odaklı çalışabilen personel eksikliği yaşarsanız bu sektörde tutunmanız çok zor olabilir. Çalışanda bu bahsettiğimiz özelliklerin birinin bile olmaması durumu başınızı ağrıtacaktır. Buna istinaden çalışanlarını özenli bir mülakat evresinden sonra seçen Sek temizlik tüm bu özelliklere sahip çalışanları ile hizmetinizdedir.

Firmanızdaki çalışanların senelik veya zorunlu izin kullanması halinde yaşayacağınız personel eksikliğini yada daimi personel teminini sağlamaktayız. Kiralık çalışan isterseniz günlük aylık yada yıllık olarak transfer seçenekleri mevcuttur. Yalınızca temizlik alanında değil bilgi girişi, sekreter, ofis boy, çay servisi, depolama, arşivleme, paketleme, etiketleme, vb… alanlarda personel desteği sağlamaktayız. Çalışacak elemanların yasal sorumlulukları da şirketimize ait bir meseledir. Müşteri isteğine bağlı tecrübeli çalışanların bulunması yerleştirilmesi ve giydirilmeside hizmetimizde bulunmaktadır.

Bu elemanlar tamamen müşteri isteği doğrultusunda çalışmaktadır bu tür işçi teminlerini yapmak yıllara dayanan tecrübemizin ve sarsılmaz güven anlayışımızın bir gereğidir. Personel temini artık  daha çok kolay tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçip size uygun çalışanı belirleme süremizin ardından kişisel bilgilerini alıp beğenmeniz durumunda işe giriş işlemleridir. Her eleman bizi temsil edeceği için bu bilinç ile size uygun personeli seçerek hizmetinize sunmaktayız.

Yaşayacağınız ve yaşaması muhtemel bütün sorunları bizimle irtibat halinde geçerek çözüme kavuşturmanız mümkündür. Çalışacağı süre zarfında her şeyinizi elemanlarınıza yani bize emanet edebilirsiniz. Teşekkür ederiz…

Talep Formu